KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9917147
nr 991 7147
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), blomsterflicka, signerad, motivet: 48x37
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:52:24
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold